ukrakvabud@i.ua

Монтаж систем опалення, радіаторів; Котли і теплі підлоги в Києві

Основні види робіт виконуваних компанією Украквабуд:

Найменування робіт Од. вим Ціна, грн
1 Монтаж (установка) радіаторів шт 300
2 Монтаж (установка) котла електричного настінного шт від 800
3 Монтаж (установка) котла газового настінного шт від 1000
4 Монтаж (установка) котла газового підлогового шт від 1500
5 Монтаж (установка) котла твердопаливного шт від 3000
6 Монтаж (установка) бойлера електричного шт від 500
7 Монтаж (установка) бойлера непрямого нагріву шт від 1500
8 Монтаж (укладання) водяної теплої підлоги м кв від 55
9 Монтаж (установка) водопостачання шт 200
10 Монтаж (установка) каналізації шт 150
11 Монтаж (установка) сантех приладу шт від 200
12 Монтаж (установка) кондиціонера шт 1200
13 Косметичний Ремонт Квартири м кв від 500
14 Капітальний Ремонт Квартири м кв від 800
15 Дизайнерський ремонт м кв від 1200
16 Укладання плитки м кв від 100
17 Укладання ламінату м кв від 30
18 Гіпсокартон простінок м кв від 70
19 Поклейка шпалер
м кв 35
20 Шпаклівка м кв 40
21 Штукатурка м кв 60

 

Монтаж систем опалення від фахівців фірми Украквабуд, далі в статті ми постаралися розкрити способи та умови при яких можуть проводитися монтажні роботи нашими співробітниками.

Фірма Украквабуд зі своїми фахівцями не тільки допоможе підібрати і купити системи опалення, але і проведе їх монтаж. Оскільки від якості робіт монтажу залежить працездатність і економічність всієї системи, то для виконання таких робіт краще користуватися послугами професіоналів. В кінцевому підсумку ви заощадите час і гроші витрачені на обслуговування та експлуатацію. Крім цього, фірма Украквабуд проводить монтаж систем електропостачання, вентиляції та кондиціонування. Слід пам'ятати, що неправильно встановлена система електропостачання може призвести до згубних наслідків, навіть до пожежі. І неправильно встановлена система вентиляції може привести до виходу з ладу дорогого устаткування.

 У спектр послуг фірми Украквабуд входять так само: проведення оздоблювальних робіт. У житті кожної сім'ї настає такий момент, коли вона стикається з таким явищем як ремонт. Це можуть бути як прості оздоблювальні роботи, так і монтаж системи водопостачання або опалення. Співробітники фірми Украквабуд нададуть послуги з монтажу різних систем забезпечення. Наші фахівці регулярно проходять різні курси підвищення кваліфікації, щоб йти в ногу з часом і запропонувати вам найсучасніші технології.Фірма Украквабуд, пропонує свої послуги в проведенні монтажних робіт радіаторів опалення. Тільки хороший фахівець може підібрати правильне обладнання і провести якісний монтаж радіаторів опалення. Забезпечити гарантією свого клієнта, підібрати правильні радіатори та провести роботи з розрахунку їх кількості для конкретного приміщення. До роботи з монтажу опалювальних радіаторв необхідний професійний підхід. Фахівці фірми Украквабуд допоможуть у цьому питанні і проведуть консультації щодо вибору радіаторів опалення: панельні або трубчастий, для того щоб рівномірно забезпечити теплом усі необхідні точки приміщення.

Окремою категорією послуг фірми Украквабуд слід виділити алмазне буріння бетону, спеціальним обладнанням. Алмазне буріння отворів різних розмірів застосовується при ремонті і будівництві для створення отворів під комунікацію. Цей метод може застосовуватися до цегельних, бетонних і навіть армованим стін. В результаті завжди виходять акуратні отвори з рівними краями. При використанні дренажних пристроїв такий спосіб не створює шуму, пилу і забруднень, тому алмазне буріння прекрасно підходить для приміщень, в яких нещодавно закінчили ремонт. Цей спосіб дуже популярний для створення отворів в житлових і виробничих приміщеннях.

 

Повний список проведених монтажних робіт від фірми Украквабуд доступний на спеціальній сторінці

Вам необхідно провести вищевказані роботи ?! Уточнити вартість проекту, ціни на монтажні роботи можна на сторінках нашого сайту, або за телефонами: +38 (067) 504 18 98; +38 (050) 563 32 33; +38 (063) 564 57 36