ukrakvabud@i.ua

Монтаж вентиляції

Монтаж систем вентиляції

Свіже повітря в приміщенні завжди був запорукою здоров'я. Але, на жаль, далеко не завжди виходить провітрювати кімнати. З появою металопластикових вікон і балконів природний приплив свіжого повітря взагалі став скрутним. Тому, при будівництві будинків (дачі, заміські котеджі та ін.), Слід обов'язково включити такий етап, як монтаж вентиляції.

Украквабуд пропонує вам повний комплекс послуг проектних, монтажних і шефмонтажних робіт в області систем вентиляції та клімату, а так само установка і монтаж кондиціонерів в Києві.

Як правило, у більшості житлових багатоквартирних будинків споконвічно закладена система вентиляції природного типу. В інших приміщеннях використовуються приточно-витяжні системи, для яких необхідна установка додаткового обладнання. Але в будь-якому випадку ці системи є обов'язковою умовою.

Яку б систему не містив будівельний проект, монтаж вентиляції неодмінно повинен проводитися тільки висококваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом роботи. Такими є монтажні бригади компанії «Украквабуд» Всі майстри і робітники мають необхідні навички та володіють достатньою кількістю спеціалізованої інформації, щоб замовник ніколи не пошкодував про зроблений вибір. Кількість зданих проектів і задоволених клієнтів говорить про дійсно професійному виконанні поставлених перед майстрами завдань.

Вентиляція торгових площ

Перш ніж виконувати монтаж вентиляційних систем, необхідно повністю підготувати проект і прорахувати всі елементи. Після генерального затвердження замовником, фахівці «Украквабуд» починають передмонтажна підготовку: замовлення устаткування і матеріалів, конструкторська планування повітророзподільної системи і т.д. Щоб система вентиляції ідеально підійшла будівельним проектом, фахівець по вимірах має приїхати на місце і скласти ескізи з урахуванням особливостей проектної документації та самого об'єкта.

Від того, наскільки грамотно будуть побудовані ці ескізи, залежить не тільки швидкість виготовлення елементів вентиляційної системи, а й оперативність її установки. Крім того, бригада «Украквабуд» виконує монтаж вентиляції в точній відповідності з усіма будівельними нормативами і правилами. По закінченню установки також здійснюються пуско-налагоджувальні роботи.

Індивідуальні особливості об'єкта, планування, архітектурні рішення та технологічні параметри мають вплив на складність проведення будівельно-монтажних і пускових робіт систем вентиляції. Саме тому остаточна вартість всіх робіт може бути визначена тільки після комплексної оцінки об'єкта і наявних умов.

Орієнтовна вартість монтажних робіт для різних об'єктів наведена в таблиці.

Види робіт Тип приміщень Вартість за м.кв.
Вентиляція Промислові приміщення 40 $ за кв.м.*
Вентиляція Кафе, ресторани 70$ за кв.м*
Вентиляція і кондиціонування Квартири, котеджі, офіси 90$ за кв.м.*

Ми здійснюємо монтажні роботи в кілька послідовних етапів:

  • Складання графіка будівельно-монтажних робіт.
  • Доставка переліку необхідного обладнання та матеріалів на підставі проектно-кошторисних документів.
  • Поетапний монтаж окремих ланок інженерної системи з підписанням актів прийняття представниками замовника.
  • Завершення всіх етапів монтажних робіт.
  • Пуско-наладка та здача об'єкта в експлуатацію.

На всіх етапах монтажних робіт проводиться авторський нагляд з боку проектної або технічної служби нашої компанії.

Вентиляція басейнів

Висока надійність змонтованих вентиляційних систем забезпечується, в тому числі, і нашим відповідальним підходом до підбору вентиляційного обладнання. Ми рекомендуємо і використовуємо в роботі тільки саме якісне, що зарекомендувало себе вентиляційне обладнання таких марок як Ostberg, SystemAir, Remak, Korf, Dospel, Wesper, VTS Clima. На всі види обладнання ми даємо гарантію довгострокової служби, а при необхідності - здійснюємо комплекс гарантійних ремонтних робіт.

Вентиляція кафе, ресторанів

Монтаж систем кондиціонування, для цього ми використовуємо кліматичне обладнання від виробників Daikin, Mitsubishi і Panasonic, Midea. На всі перераховані марки кондиціонерів ми даємо трирічну гарантію.

 

Вентиляція кухні кафе, ресторану

 

Вентиляція квартир, котеджів