ukrakvabud@i.ua

Монтаж каналізації

Монтаж систем каналізації

Будівництво або ремонт є досить складними заняттями, тому їх найчастіше довіряють професіоналам. А ось деякі окремі процеси багато власників приміщень сприймають як менш складні і часто беруться виконувати їх власноруч. До таких заходів відносять і монтаж каналізації.

Який би простий не здавалася установка каналізаційного обладнання, займатися їй самостійно все ж не рекомендується. Сьогодні існує чимало організацій, що пропонують свої послуги в різних видах будівництва. Наприклад, майстри компанії «Украквабуд» завжди якісно виконують поставлені завдання, в тому числі і монтаж каналізації. Рівень кваліфікації співробітників компанії дозволяє зберегти час клієнта, швидко реагуючи на замовлення, оперативно виконуючи свою роботу, відповідаючи на виникаючі питання.

Як і при багатьох інших будівельних роботах, при монтажі каналізації слід чітко дотримуватися встановлених стандартів. Неякісно виконаний етап може призвести до несподівано швидкого виходу з ладу всієї системи. Тому займатися монтажем каналізації без допомоги фахівців не рекомендується. У випадку, коли немає можливості викликати майстрів і потрібно все робити своїми руками, необхідно перед тим, як встановлювати каналізаційне обладнання, вивчити корисну інформацію і отримати консультацію у кваліфікованих майстрів.

Особливо слід запам'ятати головні правила:
•    Стояки починають встановлювати знизу;
•    Працюючи з пластиковими трубами, при встановленні лічильників та інших приладів обов'язково потрібно використовувати перехідні гумові манжети;
•    Якщо труби з пластику будуть прокладатися через стіни, слід використовувати спеціальні жорсткі гільзи. Їх діаметр повинен перевищувати діаметр труби на 1-1,5 см;
•    Фінішна обробка і герметизація проводиться тільки після повного завершення монтажних робіт, включаючи перевірку трубопроводу.

Замовляти монтаж каналізації все-таки краще у перевірених організацій. Багато компаній заявляють про дбайливе ставлення та індивідуальному підході до клієнта, але тільки в «Украквабуд» це може відчути на собі кожен звернувся за допомогою.

 

Звертаючись в «Украквабуд», ви можете не тільки заощадити суттєві матеріальні засоби завдяки нашій демократичній ціновій політиці, а й оперативно здійснити інсталяцію навіть особливо складних систем каналізації. Ми надаємо перевірені каналізаційні насоси від відомих світових брендів, а також пропонуємо скласти попередній кошторис залежно від обсягу робіт. Компанія «Украквабуд» візьме на себе обов'язки по відбору, транспортування та встановлення будь-якого каналізаційного обладнання, а також забезпечить проведення пусконалагоджувальних робіт і подальше обслуговування системи.

Послуга
Вартість
Монтаж точки каналізації 150 грн/шт
Прокладка стояка, лежака 10 грн/м
Монтаж септика 1400 грн/шт