ukrakvabud@i.ua

Автоматичний полив

Автоматичний полив — це спеціальні системи, які реалізують періодичне або постійне зрошення в сільському господарстві і гідропоніці. Цей метод застосовується не тільки для тепличних господарств та інших сільськогосподарських цілей, а й для газонів, галявин біля будинку і клумб. Ці системи часто використовуються у великих містах для підтримки зеленої зони і парків в робочому стані. Автоматичний полив дозволяє добитися того, що газони й галявини радують оточуючих яскравою зеленню в будь-яких умовах, навіть на сонці.

Системи автополиву невибагливі і прості в експлуатації, легко налаштовуються і управляються. Незважаючи на це, неправильно підібрана система автоматичного поливу не тільки неефективно розподіляє водний ресурс, але й може призвести до загибелі рослин, тому при установці і покупці таких систем необхідно звертатися тільки до фахівців даної області. Установка таких автоматичних систем не тільки вирішує проблему своєчасності і рівномірності поливу, але і дозволяє використовувати ваш час більш ефективно. Фахівці нашої фірми підберуть варіант, який підійде саме для ваших потреб. Ми використовуємо тільки найсучасніші екологічно чисті матеріали та обладнання різних виробників, що дозволяє підібрати систему, яка підійде для конкретної поставленої задачі в оптимальному ціновому діапазоні. Фахівці фірми Украквабуд постійно підвищують свою кваліфікацію, щоб надані ними послуги завжди були тільки найвищої якості.

 

Проект автоматичного поливу 10 $ / сотка

Проект і професійний монтаж системи автоматичного поливу. Пропонуємо тільки високоякісне обладнання для автополиву.

Автоматична система зрошення включає в себе наступні основні елементи: джерело водопостачання, мережа трубопроводів, монтажні пристрої, дощовики (розпилювачі), електромагнітні клапани, датчики дощу і вологості грунту, контролер. При необхідності створення запасу води та підвищення тиску встановлюється додаткова ємність і насос.

 

ЕТАПИ НАШОЇ РОБОТИ НА ВАШОМУ ДІЛЯНЦІ:

  1. Оцінка території (існуючі та плановані зелені насадження або дендроплан, рельєф), можливості водозабору (тиск, дебет).
  2. Складання індивідуального проекту та кошторису.
  3. Монтажні та пуско-налагоджувальні роботи «під ключ».
  4. Сервісне обслуговування.

Ми пропонуємо Вам повний комплекс робіт від аналізу Вашій території і підбору обладнання до сервісного обслуговування системи автополиву.

ВАРТІСТЬ

Вартість пристрою системи автоматичного поливу залежить від площі ділянки, умов водопостачання, розміщення зелених насадження та інших факторів.

Ціна «під ключ» за 100 кв. м. (одна сотка) - від 200 до 800 у. е. Після ознайомлення з Вашої територій ми надамо вам точну інформацію за вартістю.

Система автополива Система автоматического полива
Автоматическая система полива Автополив

 

Монтаж системи автоматичного поливу