ukrakvabud@i.ua

Монтаж твердопаливних котлів

Затребуваність твердопаливних котлів легко пояснюється їх простотою в обслуговуванні, легкістю, з якою вони забезпечують будинок теплом. Основна перевага, завдяки якому твердопаливні котли користуються такою популярністю - їх абсолютна енерго незалежність. За умови правильного підключення твердопаливного котла ви зможете отримати повноцінну систему опалення, яка працює без перебоїв, з високим рівнем безпеки. Проте, слід пам'ятати, що потрібно правильно підібрати модель котла. Зокрема, потужність опалювального обладнання необхідно вибирати, коли проведені всі розрахунки, засновані на площі приміщення, яке потребує опаленні.

Розцінки на монтажні роботи:

Найменування робіт Од. вим Ціна, грн
1 Монтаж (установка) котла твердопаливного до 25 кВт шт 3000
2 Монтаж (установка) котла твердопаливного від 25 до 50 кВт шт від 5000
3 Монтаж (установка) акумулює ємності до 500л шт 2000
4 Монтаж (установка) акумулює ємності від 1000л шт від 2000
5 Монтаж (установка) бойлера електричного шт від 500
6 Монтаж (установка) бойлера непрямого нагріву шт від 1500
7 Монтаж (укладання) водяної теплої підлоги м кв від 55
8 Монтаж (установка) колектора водяної теплої підлоги шт від 500
9 Монтаж (установка) циркуляційного насоса шт від 150
10 Монтаж (установка) котла електричного настінного шт від 800
11 Монтаж (установка) котла газового настінного шт від 1000
12 Монтаж (установка) котла газового підлогового шт від 1500

Найкраще встановлювати твердопаливний котел в окремому приміщенні. Особливо актуально це вимога в сім'ях, де є маленькі діти, оскільки потрібно виключити їх доступ до котла.

Монтаж твердопаливного котла - особливості технологічного процесу

Монтаж твердотопливных котлов

На першому етапі вибране місце для установки котла заливається бетонною армованої стяжкою. Котел є досить важким пристроєм, тому стяжка повинна мати товщину не менше 70 мм.

Правильний монтаж твердопаливного котла неможливий без установки відкритого розширювального бака, який в ідеалі повинен монтуватися у верхній точці системи опалення. Щоб запобігти перевантаження і перегрів системи, на зворотній трубі встановлюється циркуляційний насос. Також система вимагає захисту від зворотного тиску, для чого на трубі подачі води встановлюються зворотний клапан і зворотний сифонний дренаж.В схемі підключення твердопаливного котла обов'язково повинні бути регулюють клапана. Зокрема, балансувальний клапан відповідає за обсяг рідини, що проходить через теплообмінник. Також він необхідний для того, щоб вибрати економічний режим, для визначення часових рамок котла при закладці палива. Автоматичний клапан змішання відповідає за регулювання температурного режиму у зворотному контурі. Вода, яка проходить через радіатор, з часом остигає, і коли вона досягає конкретної температури, гаряча вода автоматично надходить у контур.

Чому монтаж твердопаливного котла замовляють у нас?

Установка котла складається з кількох етапів, які непідготовленій людині провести досить складно. Фахівці нашої компанії виконують всі роботи з максимальною точністю і відповідальністю. Отже, з яких етапів складається установка твердопаливного котла? Формується фундамент висотою приблизно 10-20 сантиметрів. В якості фундаменту можна використовувати стяжку з бетону, посилену арматурою.

Важливо: нижня частина котла повинна щільно прилягати до фундаменту. У разі виникнення зазорів їх потрібно залити термостійким герметиком. Монтується димар - на цьому етапі обов'язково потрібно герметизувати стики труб термостійким герметиком, щоб уникнути пожеж.

Також в димоході встановлюється збірник конденсату і передбачаються отвори для видалення сажі. Установка бойлерної - котел твердопаливного типу встановлюється в окремому приміщенні. При цьому відстань між котлом і стінками кімнати становить не менше 50 см, а між стіною і дверцятами завантаження котла - не менш 1 метра. Установка трубопроводу - протяжність теплового контуру розраховується на підставі потужності котла. Повний монтаж трубопроводу проводиться до установки бойлера.


Монтаж бойлера для системи гарячого водопостачання - для двоконтурного котла обов'язково потрібно монтаж накопичувального бака, який буде використовуватися в системі водопостачання. В якості накопичувального резервуара використовується бойлер. Якщо бойлер встановлюється в приміщенні, яке не опалюється, його конструкція оснащується теплоізоляційним кожухом. Монтаж розширювального бака, який встановлюється в зворотний контур опалювальної системи.

Клапан безпеки - якщо в конструкції котла не передбачений аварійний теплообмінник, то в обв'язку котла обов'язково потрібно включити цей елемент. Як видно з особливостей монтажу, цей процес досить трудомісткий і складний, тому його краще довірити професіоналам. Фахівці компанії «Украквабуд» гарантують коректне підключення всіх елементів опалювальної системи на основі твердопаливного котла.

Монтаж твердопаливних котлів являють собою досить складну і в той же самий час відповідальне завдання, виконання якої вимагає від людини наявності певного багажу знань, практичних навичок і вмінь. Всіма необхідними професійними якості досконало володіють співробітники спеціалізованої компанії «Украквабуд».

Для нас монтаж твердопаливних котлів традиційно входить до числа пріоритетних напрямів. А в світлі останніх подій, відповідно до яких наші співвітчизники активно намагаються мінімізувати свою залежність від централізованого опалення з його високими тарифами, і поготів.