ukrakvabud@i.ua

Монтаж басейнів

Монтаж басейнів

Що може зрівнятися з відпочинком в басейні? Особливо якщо цей басейн свій власний і Вам не треба приходити в точно встановлений час і платити гроші за надані послуги. Мати басейн - це теж саме що і дістати місце в якому Ви б могли відпочити від повсякденної суєти і відновити свої сили. Великий або маленький, круглий або прямокутний або з абсолютно неймовірною конструкцією, для фахівців фірми Украквабуд немає різниці монтаж басейнів який складності виконувати.

Будівництво басейнів - це процес досить складний і специфічний, тому замовник заздалегідь повинен знати кому доручити цю важливу місію, довіривши задачу некомпетентною фірмі Ви ризикуєте піддати себе великим грошових витрат і не якісно виконаній роботі. Звернувшись до фахівців фірми Украквабуд, Ви гарантовано зможете отримати ряд наступних послуг: грамотне проектування, яке включає оптимальний підбір монтажного обладнання від світових лідерів, врахування всіх нюансів підключення до комунальних систем, пошук оптимальних рішень по споруді басейну.

Фірма пропонує вибір варіантів оформлення на будь-який смак: мозаїка, плитка або плівка. Також Украквабуд надає сервісне обслуговування та професійні консультації. Високоякісний монтаж басейнів - це гарантія чистої води і зниження витрат на сервіс і експлуатацію. Виконати таке завдання під силу тільки фахівцеві з професійні навички і відповідний досвід у даній сфері.

Гідромасажний басейн будинку - це відмінне рішення для профілактики різного роду захворювань і терапевтичного впливу на організм людини.

 

Етапи будівництва басейнів

Басейн під ключ будується в 5 етапів:

  • Проектування. Перед початком будівництва складається проект, в якому враховуються всі параметри приміщення і побажання клієнта.
  • Підготовчі роботи. На цьому етапі організовується котлован і під плиту басейну проводитися зовнішня гідроізоляція.
  • Бетонування. Будівництво басейнів проводиться з використанням важких бетонів високих марок з пластифікаторами і гідрофобними добавками.
  • Штукатурні роботи. Даний етап робіт спрямований на вирівнювання стін і дна басейну штукатурним шаром.
  • Пристрій гідроізоляції. Укладається спеціальний двокомпонентний склад, в підсумку виходить, однорідний шар товщиною 2-3мм який не тільки захищає чашу від протікання, але і запобігає появі волосяних тріщин.

 

Монтаж устаткування басейнів