ukrakvabud@i.ua

Монтаж котельні

Затребуваність опалювального обладнання, зокрема, твердопаливних котлів зростає з кожним днем. Отже, збільшується потреба ринку в монтажі котелень, які потрібні для коректної роботи опалювальної системи. Важливо пам'ятати, що монтаж котелень є дуже складним процесом, до якого слід допускати лише тих фахівців, які пройшли спеціальне навчання і мають певний досвід.

Розцінки на монтажні роботи котлів:

Найменування робіт Од. вим Ціна, грн
1 Монтаж (установка) котла електричного настінного шт від 800
2 Монтаж (установка) котла газового настінного шт від 1000
3 Монтаж (установка) котла газового підлогового шт від 1500
4 Монтаж (установка) котла твердопаливного до 25 кВт шт 3000
5 Монтаж (установка) котла твердопаливного від 25 до 50 кВт шт від 5000


Монтаж котелень: особливості процесу

Найважливішим етапом проектування та монтажу котельних є точний розрахунок і підбір опалювального обладнання, а також коректний монтаж опалювальної системи. Також дуже важливо враховувати зв'язок всіх інженерних систем будинку. Варто завжди пам'ятати про те, що неправильний монтаж опалювальної системи, який був виконаний некваліфікованими фахівцями, може стати причиною втрати гарантії, виходом з ладу обладнання або збоями в роботі всієї системи. Всі ці неполадки в підсумку призведуть до більш значних матеріальних витрат, ніж ті гроші, які ви заощадите на неписьменною установці. У котельню можна встановлювати котел будь-якого виробника, головне, щоб він відповідав побажанням замовника та технічними характеристиками системи.

Компанія «Украквабуд» виконує монтаж обладнання для котелень наступних типів:

  • водонагрівальних котлів;
  • газових опалювальних котлів (настінних);
  • настінних турбірованих котлів;
  • газових котлів, конденсаційних і підлогових;
  • твердопаливних котлів;
  • котлів, що використовують як паливо пеллети;
  • дизельних котлів.

Монтаж котельных в подвале

Правила монтажу та експлуатації котельні

На першому етапі монтажу в котельні встановлюється основне опалювальне обладнання, а також додаткові установки: насоси, запірна арматура, труби і фітинги. У разі необхідності розміщуються додаткові елементи, такі як лічильники газу, води, автоматичні регулятори та апаратура контролю температури, механізми захисту, GSM системи контролю та управління системою. При бажанні, система опалення може бути повністю автоматизована, тобто втручання людини в її роботу буде зведено до мінімуму.

Перш ніж приступати до монтажу обладнання, заливається стяжка, на якій буде встановлено котел. Цей етап необхідний, щоб забезпечити обладнанню стійкість, запобігти деформації ключових вузлів системи. У разі живлення котельні від газової системи важливо якісно провести роботи з підключення газу - прокладання трубопроводу, підключення газового вводу. Підключення до опалювальної системи виконується тільки після того, як були проведені роботи по розводці і укладанні труб, монтажного вузла.

Дуже важливим етапом по установці котельні є обв'язка котла - всі елементи опалювальної системи, що зв'язують котел і систему, яка розподіляє нагріту рідину. основною функцією обв'язки є підтримання стабільної температури в системі опалення протягом тривалого часу. Також обв'язка регулює рівень нагріву теплоносія, знижує інтенсивність горіння, виключаючи ймовірність перегріву. Якісно виконана обв'язка котла допомагає економити кошти, оскільки ресурси використовуються з високою ефективністю.

Чому монтаж котелень слід замовляти у нас?

Наша компанія працює тільки з якісним обладнанням від перевірених виробників: BAXI, BOSCH, BUDERUS, PROTHERM, VAILLANT, VIESSMANN, ECA Всі роботи по монтажу котельних виконують кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи в цій сфері. Оскільки кожен етап виконується грамотно, з дотриманням усіх правил, ви можете бути впевнені в безперебійній роботі всіх вузлів системи опалення.

Монтаж котелень - у світлі останніх подій, спрямованих на набуття енергетичної незалежності від поставок імпортних енергоресурсів, дана послуга, пропонована нашою компанією, заслужено користується великим попитом. Скористатися послугами наших кваліфікованих фахівців у даному напрямку ви завжди можете в будь-який зручний для вас час доби. Досить зв'язатися з нами за номерами контактних телефонів.