ukrakvabud@i.ua

Укладання ламінату

Якщо в квартирі робиться капітальний ремонт, він неминуче доходить до етапу установки підлогових покриттів, які представлені на ринку великою кількістю якісних і безпечних матеріалів. Найбільш популярним і вигідним є ламінат.

Це підлогове покриття набуло популярності не так давно, до того ж, його часто плутають з паркетом. Однак, відмінності між ними є, і досить суттєві, по-перше - зовнішній вигляд. Також ламінат і паркет відрізняються способами обробки: паркет перекривається зверху лаком або воском, а ламінат, як зрозуміло з назви, ламінованою плівкою. Ламінат зовні може нагадувати не тільки дерево, але і камінь, плитку або метал.

 

 

Розцінки на роботи:

Найменування робіт Од. вим Ціна, грн
1 Укладання ламінату м кв від 30
2 Укладання паркетної дошки м кв від 35
3 Кріплення плінтуса м кв 35
4 Укладання плитки м кв від 100
5 Грунтівка підлоги м кв 7
6 Косметичний Ремонт Квартири м кв від 500
7 Капітальний Ремонт Квартири м кв від 800
8 Дизайнерський ремонт м кв від 1200

 

Ламінат складається з чотирьох шарів:

  • Нижній пласт захищає покриття від впливу води - як правило, цей шар виготовляють з паперу, захищеної смолою або парафіном;

    Способы укладки ламината

  • Основний шар потрібен для того, щоб ламінат був міцний і стійкий до негативних факторів; він складається з листа ДСП;
  • Декоративний пласт відповідає за зовнішній вигляд покриття - для його використання застосовується спеціальний папір, що копіює малюнок, який повинен бути на цьому сорті ламінату;
  • Верхній шар відповідає за стійкість до ударів, подряпин, пролитої рідини і інших пошкоджень. Деякі види ламінату покриваються захисним шаром, стійким до променів сонця. Для виготовлення верхнього, захисного, шару виробники використовують меламінову або акрилатную смолу.

 Щоб ремонт квартири був зроблений максимально якісно, потрібно звертати увагу на клас ламінату - чим він більший, тим краще його експлуатаційні якості.

Монтаж ламінату

Сучасна укладання ламінату істотно спрощена, оскільки відпала необхідність застосовувати клей: практично весь ламінат укладається за допомогою спеціальних замків.

Завдяки цій інновації істотно скорочується час монтажу, а також з'являється можливість швидкої заміни частини ламінату, в разі потреби. До того ж, укладання ламінату за допомогою шипів і пазів можна виконувати самостійно, звичайно, звіряючись з інструкцією.

Ламінат можна укладати на будь-яку рівну, суху поверхню, покриту дошками, кахлем або бетоном.

Щоб вирівняти дрібні нерівності на підлозі, можна застосувати спінений поліетилен або коркову підкладку. Крім основного призначення, підкладка захистить ламінат від надлишку вологи, підвищить його звукоізоляційні властивості.

Перед укладанням ламінат необхідно витримати кілька днів у приміщенні, щоб він звик до температури. Після цього нуж
але уважно вивчити освітлення, оскільки воно будуть впливати на сприйняття приміщення. За допомогою правильного укладання ламінату кімнату можна візуально збільшити або зменшити.

Якщо ви плануєте встановити теплі підлоги, варто пам'ятати, що ламінат можна укладати тільки на підлогу водного типу - це пов'язано з тим, що ламінат не стійкий до різких перепадів температури.

Щоб отримати потрібні зазори між дверним прорізом, стіною і краями ламінату, можна використовувати розпірні клини.

Важливо знати, що укладання ламінату починають від стіни до вікна. Якщо Ви використовували клей при укладанні ламінату, він повинен просохнути протягом 12 годин, а користуватися покриттям підлоги можна тільки через добу.

Якщо ж ви хочете, щоб результати були ідеальними, краще всього довірити роботи з укладання ламінату професіоналам.