ukrakvabud@i.ua

Гіпсокартонні роботи

Перегородки з гіпсокартону за технологією Кнауф мають безліч незаперечних переваг:

  1. використовувані матеріали відповідають кращим європейським стандартам,
  2. ціни помірковані,
  3. при монтажі мокрі процеси відсутні,
  4. кожен етап робіт контролюється,
  5. надійність забезпечена самою конструкцією системи,
  6. термін експлуатації - тривалий.

 

 

Расценки на гипсокартонные работы:

Найменування робіт Од. вим Ціна, грн
1 Монтаж гіпсокартоном простінків м кв 90
2 Монтаж стелю гіпсокартон м кв 80
3 Монтаж гіпсокартоном стіни м кв 70
4 Монтаж гіпсокартоном стіни 2 шари м кв 100
5 Монтаж багаторівневої стелі м кв від 150 или дог
6 Шумоізоляція, утеплення мінватою  м кв 30
7 Грунтовка м кв 7
8 Шпаклівка м кв 40
9 Штукатурка м кв 60
10 Косметичний Ремонт Квартири м кв від 500
11 Капітальний Ремонт Квартири м кв від 800
12 Дизайнерський ремонт м кв від 1200

Комплексна система Кнауф - це спеціальний комплект ретельно підібраних матеріалів, з яких монтується перегородка з обшивками з ГКЛ на металевому каркасі, який кріпиться по периметру до будівельних конструкцій. Вся система збирається поелементно і володіє підвищеною конструктивної жорсткістю. Кожен з вхідних в неї елементів проводиться за сучасними технологіями, має функціональної орієнтованістю, проходить суворий контроль якості.

Основна область застосування перегородок з ГКЛ по технології Кнауф - обробка приміщення сухим способом. Залежно від потребують вирішення конкретних будівельних завдань використовуються перегородки кількох конструкцій. Їх монтаж, відповідно, також має деякі особливості.

1. Перегородка з ГКЛ з одношарової обшивкою Кнауф

Використовується в приміщеннях різного призначення в якості внутрішньої захисної конструкції. Рекомендується застосування в приміщеннях з низькими стелями без особливих вимог до звукоізоляції і вогнестійкості. Після монтажу поверхню таких перегородок потребує додаткової обробки (обклеювання шпалерами, фарбування та ін.).

Монтаж

1) Проектне положення перегородки розмічається по стелі, підлоги та базовим стін.

2) Прямо перед тим, як встановлювати профілі, слід по стороні, якій вони стикаються з будівельними конструкціями, приклеїти спеціальну стрічку або нанести декількома смугами герметик для перегородок.

3) Профілі ПН (напрямні профілі каркаса) закріпити до стелі і підлоги за допомогою дюбелів з кроком 1 м (не більше!).

4) Стоякові профілі, дотичні з базовими стінами, встановити і закріпити дюбелями.

5) У профілях ПН встановити і закріпити профілі каркаса ПС шурупами LN або методом просічки, витримуючи відстань між профілями ПС в районі 60 см.

6) Усередині каркаса змонтувати закладні деталі та електричні розводки для подальшої установки стаціонарного устаткування. Якщо довжина гіпсокартонного листа менше висоти перегородки, в місцях стиків ГКЛ горизонтально монтують профілі ПН Слід розносити стики листів один щодо іншого, а на торцевих крайках в районі стику виконується фаска під шпаклівку.

7) На одній із сторін каркаса вертикально встановлюються ГКЛ і закріплюються з кроком 75 см за допомогою шурупів TN довжиною до 25 мм.

8) Якщо проектом передбачено, в просторі між стійками закріплюється ізоляційний матеріал.

9) З іншого боку каркаса ГКЛ кріпляться за аналогічною схемою.

10) Після установки гіпсокартонних листів закладаються шви, і виконується грунтування під подальшу обробку.

11) Після того як зроблений чистову підлогу, виконується необхідна декоративне оздоблення перегородки.

Закладення швів може бути виконана різними методиками залежно від виду кромки ГКЛ і використовуваної шпаклівки.

2. Перегородка з ГКЛ з двошаровою обшивкою на металевому каркасі

Використовується в приміщеннях різного призначення як внутрішня захисна конструкція в новому будівництві або при реконструкції. Дана конструкція вважається самою універсальною, оскільки дозволяє обіться високих характеристик, включаючи і підвищені вимоги по звукоізоляції і вогнестійкості. Після монтажу поверхню таких перегородок потребує додаткової обробки (фарбування, обклеювання шпалерами, облицювання плиткою, панелями і т.п.).

Монтаж

Монтаж перегородки з ГКЛ з двошаровою обшивкою в частині кріплення першого шару повністю повторює технологію монтажу одношарової перегородки. Після того як перший шар закріплений, з кроком 25 см до каркаса за допомогою шурупів TN довжиною від 35 мм кріпиться другою, щоб стики аркушів кожного з шарів не збігалися. Після монтажу зашпаровуються шви, наноситься грунтовка і виконується декоративне оздоблення.

3. Перегородка з ГКЛ на подвійному металевому каркасі

Використовується в приміщеннях різного призначення як внутрішня захисна конструкція в новому будівництві та при реконструкції. Дана конструкція забезпечує найвищі показники міцності, вогнестійкості та звукоізоляції. Після монтажу поверхню таких перегородок потребує додаткової обробки (фарбування, обклеювання шпалерами, облицювання плиткою, панелями і т.п.).

Монтаж

Монтаж перегородки з ГКЛ на подвійному металевому каркасі практично повністю повторює технологічний процес монтажу двошаровою перегородки.

4. Перегородка з ГКЛ на подвійному металевому каркасі з простором для комунікацій

Використовується в приміщеннях різного призначення як внутрішня захисна конструкція в новому будівництві та при реконструкції. Дана конструкція крім високих показників міцності і вогнестійкості дає можливість приховувати санітарні комунікації (опалення, водопровід, каналізація) та обладнання. Після монтажу поверхню таких перегородок потребує додаткової обробки (фарбування, обклеювання шпалерами, облицювання плиткою, панелями і т.п.).

Монтаж

Монтаж перегородки з ГКЛ на подвійному металевому каркасі з простором для комунікацій практично повністю повторює технологічний процес монтажу двошаровою перегородки, тільки разом з електропроводкою та обладнанням всередині встановлюються санітарні комунікації.