ukrakvabud@i.ua

Сантехніка


Сантехніка Grohe вміє справити на споживачів особливе враження. І секрет тут криється не у високій якості, багатофункціональності або стильному зовнішньому вигляді.Все це, без сумніву, відіграє величезну роль, але вирішальні значення має сама ідея. Продукція компанії Grohe це показник відмінної форми, і відповідного змісту, ця сантехніка Grohe втілює філософію яскравості та індивідуальності. В асортименті сантехніки Grohe вам буде представлений широкий вибір змішувачів, душів, інсталяцій для унітазів і термостатів. Відмінна якість продукції цієї фірми тричі підтверджується міжнародним сертифікатом DIN ISO 9001. При виготовленні своєї сантехніки компанія Grohe дотримується суворий контроль використовуваним обладнанням і різними етапами технологічного процесу, завдяки чому якість продукції завжди перебувати на високому рівні. Сантехніка Grohe - це визнаний у всьому світі лідер своєї області.

Каталог сантехніки Kolo

Група Санитек, лідируючий європейський виробник сантехніки, з'явився в Польщі в 1993 році, купуючи велику частину ZWS Kolo. Інвестиції в наступні роки привели до появи наступних фабрик по виробництву сантехніки. З загальною торговою маркою КОЛО продаються: санітарна кераміка - Nova, Nova Top, Nova Top Pico, Nova Top Без Перешкод, Impuls і Aplauz, акрилові ванни і піддони (більше 30 моделей), ванни з гідромасажем, душові кабіни, аксесуари для ванної кімнати, призначеної для інвалідів.

Діяльність Санітек Коло також була помічена на високому рівні, свідчить про це Промислова Нагорода Президента Польщі, отримана в 1999 році в області "Закордонне Інвестиція в Польщі". Нагорода і звання Фірма FairPlay 2000 в конкурсі Державної Економічної Палати, а також золота статуетка Лідера Польського Бізнесу `99, визнана Business Centre Club.

Каталог сантехніки DURAVIT

Сантехніка DURAVIT - це визнаний у всьому світі бренд унікальною і стильною сантехніки. Основним напрямом компанії є виробництво сантехнічного фаянсу: раковини, пісуари, ванни, душові піддони, унітази Duravit, а також виробництво меблів для ванних кімнат. Cантехніка Duravit має відмінні характеристики, а саме різноманітність і унікальність дизайнерських рішень для ванних кімнат. Більшість серій і колекцій сантехніки компанії створені у співпраці з найвідомішими дизайнерами світу.

Каталог сантехніки Ravak

Ванни Ravak - це сучасна сантехніка, створена з використанням останніх технологій. Каркас створений з акрилу виробництва всесвітньо відомої фірми Lucite. Товщина стінок ванни складає 5-6 мм. Використання цього матеріалу є запорукою довгого терміну служби і зручності експлуатації. Крім того, надалі можна встановити у ванну Ravak гідромасажну систему.

Фірма Ravak була створена в 1992 році. У своїй продукції спочатку компанія використовувала найдосконаліші матеріали. Дизайн же моделей розроблявся кращими проектувальниками на основі побажань споживачів.

Чеська сантехніка Ravak представлена широким асортиментом ванн, душових кабінок та умивальників. Виключне якість та сучасний дизайн дозволили продукції Ravak стати однією з найбільш затребуваних на українському ринку обладнання для ванних кімнат.

Каталог продукції

Акрилові ванни Ravak

Виробляються з санітарного акрилу завтовшки 5-6 мм. Постачальник акрилового листа фірма "Lucite" (Англія). При виробництві ванн використовується автоматизоване Пресове обладнання "Cannon Shelley", яке дозволяє здійснювати диференційований нагрів акрилового листа. Тому при формуванні стінки ванни виходять однакової товщини. Модельний ряд представлений ваннами, як для малогабаритних квартир, так і ванн класу «Люкс». Останні моделі ванн Love Story і Avocado, представлені на виставках ISH 2003 Франкфурт і SHK Brno, були розроблені у співпраці з австрійською студією "Design & Storz", що бере участь в розробці дизайну нових серій BMW і AUDI. Більшість ванн комбінуються з душовими шторами, що дозволяє мати ванну і душову кабіну в одному виробі. Для більшого комфорту пропонуються різноколірні підголовники і ручки для ванн. Гарантія на ванни 10 років.

Змішувачі Ravak
Хто з нас не радіє красивої речі? Справжня краса виходить від природи - граціозні і плавні лінії, округлі грані і гармонійні пропорції. Змішувач Rosa створений так, щоб витончено доповнити Вашу ванну кімнату своєю красивою формою, яка буде радувати. Крім того, природна краса не повинна бути дорогою. Ретельна та якісна обробка разом з послідовним багаторівневим контролем якості гарантують, що змішувач Rosa буде довго залишатися у Вашій ванній кімнаті, не втрачаючи зовнішній вигляд. Змішувач, який ні з чим не грає і надійно служить. Популярний класичний дизайн змішувача Suzan підходить для кожної ванної кімнати. Ретельна та якісна обробка разом з послідовним багаторівневим контролем якості гарантують відмінну і довгу роботу змішувачів серії Suzan. Ще однією перевагою цієї серії змішувачів є дуже простий монтаж, який, в принципі, осилить кожен. Змішувач Neo поєднує в собі елегантність і масивність. На Neo у ванній кімнаті не можна не звернути увагу - він елегантно доповнить і зробить цікавішим дбайливо вибране Вами інше устаткування ванної кімнати. Змішувач Neo буде довго радувати Вас своєю харизмою, довговічністю і досконалим зовнішнім виглядом.