ukrakvabud@i.ua

Труби та фітинги


Ви вирішили у вашому будинку провести індивідуальне опалення, здійснити реконструкцію системи водопостачання або утеплити підлогу? Компанія «Украквабуд» вашій увазі пропонує в асортименті кращі опалювальне обладнання та комплектуючі (труби та фітінги). У нашому інтернет-магазині ви знайдете надійне обладнання для повноцінної організації системи опалення, холодного і гарячого водопостачання житлових будинків і промислових об'єктів, а також комплектуючі для утеплення підлог.

Загальні характеристики

  • Поліпропіленові труби (ПЕ) і фітинги. Особливості: стійкі до хімічного впливу, володіють невеликою вагою, прості в монтажі. Призначені для водо- і газопостачання, утеплення підлог. Оскільки поліпропіленові труби стійкі до хімічних сполук, то по таким трубам також нерідко пускають газ і різні рідкі сполуки. Мають високу стійкість до механічних і ударних деформацій, а також до багаторазових вигинів і стирання. Поліпропіленові труби використовуються при будівництві та ремонті зовнішніх і внутрішніх трубопроводів, по яких здійснюється подача води в житлово-комунальні та промислові об'єкти.
  • Композитні труби (металопластикові труби) і фітинги. Особливості: висока стійкість до механічної деформації, корозії, досить міцні і стійкі, володіють високою функціональністю, наділені відмінними температурними характеристиками, прості в монтажі. Також металопластикові труби (композитні труби) стійкі до утворення накипу, нетоксичні, тому їх часто застосовують в системах водопостачання. При правильній експлуатації (температура нагріву не вище 95 градусів, тиск - до 10 бар) надійно прослужать 40-50 років. Як правило, металопластикові труби йдуть в комплекті з фітингами.

Ми реалізуємо поліпропіленові й композитні труби (металопластикові труби) різного діаметру.

Звертайтеся в наш інтернет-магазин, і фахівці нашої компанії допоможуть вам вибрати і купити композитні (металопластикові), поліпропіленові труби і фітинги (хрестовини, з'єднувачі, трійники, косинці, прес-з'єднувачі з накидною гайкою та інші елементи трубопровідної системи) - все, що необхідно для якісного монтажу опалювальної системи в будинку. Ми представляємо надійну та якісну продукцію.

Нехай у вашому будинку буде завжди комфортно і затишно!