ukrakvabud@i.ua

Біметалічні радіатори

Біметалічний радіатор виробництва польської компанії «FAV» Krakow виготовлені за ліцензією всесвітньо відомого бренду ТМ GLOBAL. Застосування передового італійського досвіду дозволило отримати продукт значно більш якісного рівня, що відрізняється продуманим дизайном і елегантністю форм.

Kraft - це надійний біметалевий радіатор, найбільш оптимальний продукт для міської квартири з відкритою системою опалення (центральне опалення), елегантні і потужні, вони відмінно витримують великий напір води і протистоять корозії. Сталь відмінно тримає тиск (більше 60 атм), а алюміній передає тепло повітрю. Експлуатуються в будь-якій системі опалення (однотрубні, двотрубні). Кожен радіатор проходить контроль якості з фарбування та випробувальному тиску (не менше 35 атм). Відмінними рисами даного радіатора є збільшене прохідний перетин каналу секції, що дозволяє йому безперебійно працювати у вітчизняних теплових мережах, а також забезпечує великий запас міцності.

Біметалічні радіатори займають особливе місце серед всіх типів радіаторів. Комбінація сталевих провідних каналів і алюмінієвого оребрення дає дуже хороші результати, а елегантний зовнішній вигляд дозволяє встановлювати радіатори на системи центрального опалення, на які раніше була можлива інсталяція тільки чавунних радіаторів через жорстких умов експлуатації. Біметалічні радіатори мають робочий тиск 15 атм, обпресувальний 22,5 атм і не мають обмежень при установці в різні системи опалення будівель будь-якої поверховості, а також володіють високим рівнем тепловіддачі, що робить їх більш вигідними порівняно з чавунними радіаторами.