ukrakvabud@i.ua

Сталеві радіатори

Сталеві радіатори опалення - найбільш популярний тип радіаторів. Сталеві радіатори мають високу тепловіддачу, красиві і оптимальні за ціною. Крім того, конструкція сталевих радіаторів дозволяє поєднувати поширення тепла як за рахунок випромінювання, так і за рахунок конвекції. До сталевих радіаторів можуть підключатися терморегулятори для автоматичної підтримки заданої температури.

Сталеві панельні радіатори мають робочий тиск 8,7 атм, обпресувальний - 13 атм. Є високоефективними тепловими приладами невеликої ваги і призначені для роботи в сучасних автономних і енергозберігаючих системах опалення. Мають гарне співвідношення ціни та якості, високу тепловіддачу. Сталеві панельні радіатори володіють відносно невеликий тепловою інерцією, а значить, з їх допомогою легше здійснювати автоматичне регулювання температури в приміщенні. Поділяються на 2 типи - з нижнім і бічним підключенням.

Радіатори сталеві мають невелику вартість, що дозволяє встановлювати без зайвих фінансових витрат.

Класична панельна конструкція дозволяє поширювати теплову енергію не тільки за рахунок теплового випромінювання, але і за рахунок конвекції, що робить радіатори найбільш вигідними. Це в свою чергу дозволяє поліпшити їх інженерні показники і знизити витрату теплової енергії на підігрів приміщення.

Сталеві трубчасті радіатори опалення рекомендується використовувати лише в замкнених системах, які не допускають витоку теплоносія. Подібного виду завжди повинні бути заповнені теплоносієм. Для цих завдань типово використовують запірну арматуру, яка і попереджає стік теплоносія з системи.

Сталеві радіатори це ідеальне рішення при побудова систем опалення, як в дачних будинках, так і в котеджах постійного проживання.