ukrakvabud@i.ua

Встановлення кондиціонерів

У сучасних умовах розвитку технологій ми часто чуємо про впровадження і вихід на ринок нового обладнання. Метою новинок є спроба зробити життя людини більш комфортною. Раз вже ми заговорили про комфорт, то досить складно уявити собі сучасне житло яке не обладнане системою кондиціонування повітря.

Що дає встановлений кондиціонер:

 • свіже повітря;
 • очищене повітря;
 • комфортна температура в приміщенні.

Монтаж кондиціонерів процес складний і вимагає професійного підходу.

Системи кондиціонування поділяють на кілька видів. У кожної системи свої особливості конструкції і принципи роботи. Відповідно через це під час монтажу кондиціонера у новачка виникають проблеми. Професіонали здатний не тільки піти від проблеми, але і виправити її в непередбаченій ситуації.

Порядок проведення робіт з монтажу:

1. Визначаємо час встановлення

 • монтаж кондиціонера оптимально проводити під час ремонту, щоб комунікації не вплинули на інтер'єр.

2. Визначаємо місце встановлення

 • внутрішній блок розміщується з урахуванням того, що він повинен бути менш помітний.
 • зовнішній блок розміщується в безпосередній близькості від створу вікна.

3. Власне монтаж системи

 • виробляємо штроблення стіни глибиною 4 см і шириною 5 см. з наступною закладкою траси
 • монтуємо внутрішній і зовнішній блоки
 • підключаємо до електропостачання
 • проводимо вакуумзацію системи
 • заполняем систему фреоном

4. Запускаємо кондиціонер

Коли Ви замовляєте монтаж кондиціонера у компанії «Украквабуд», Ви можете бути на 100% впевнені в якості отриманого результату. Команда наших майстрів-професіоналів проводить монтаж в Києві вже не перший рік. Всі фахівці нашого підприємства регулярно проходять підвищення кваліфікації. Крім того, в нашій роботі ідеальний результат ми отримуємо при використанні професійного інструменту та обладнання.

Встановлення кондиціонерів складно назвати дешевою послугою.

Вартість таких робіт розраховується на основі візуального огляду приміщення. Встановлення від «Украквабуд» включає в себе основний перелік супутніх технічних процесів від затвердження графіка монтажу до тестування, перевірки та пуску змонтованого обладнання. Кожен з даних етапів проводиться професійно, тому замовники завжди задоволені нашими роботами.

Монтаж кондиционеров в квартире Монтаж кондиционеров на даче

Монтаж сплит систем кондиционирования

У разі якщо вас цікавить дійсно якісний і професійний монтаж кондиціонерів (Київ), значить, компанія «Украквабуд» завжди до ваших послуг! Наші фахівці володіють солідним багаторічним досвідом, який гарантовано буде застосований на ваше благо.

Монтаж кондиціонерів (Київ) від «Украквабуд» ідеально поєднує в собі бездоганну якість роботи, оперативність виконання всього обсягу поставлених завдань і завжди доступною вартості. Ми пропонуємо дійсно найвигідніші умови співпраці в межах усієї столиці. У цьому легко можна переконатися на власному досвіді. Досить просто зателефонувати нам.