ukrakvabud@i.ua

Монтаж радіаторів

Одним з основних напрямків діяльності компанії Украквабуд є монтаж радіаторів (систем опалення). До питання монтажу радіаторів опалення потрібно підходити дуже відповідально, адже в цій справі є багато особливостей. Недотримання правил процесу установки може значно знизити термін експлуатації опалювального обладнання. Для того щоб не здійснювати поширені помилки, необхідно обов'язково проконсультуватися перед виконанням робіт з професіоналами. Співробітники компанії Украквабуд зможуть відповісти на багато хвилюючі споживачів питання з відмінним знанням своєї справи.

Монтаж радіаторів опалення від Украквабуд - це не просто установка батареї.

Дана послуга включає в себе комплекс супутніх процесів від доставки обладнання до повного підключення з можливістю прокладки труб. Викликаючи до себе додому фахівця компанії, клієнт отримує повну інформацію, засновану на обстеженні місця монтажу. За підсумками огляду складається необхідна проектна документація, розраховується термін виконання робіт по встановленню опалювального обладнання, а також намічається вартість комплексу послуг. Крім того, кваліфікований фахівець може дати рекомендації щодо того, які радіатори опалення слід встановлювати в кожному конкретному випадку.


Індивідуальний підхід і гарантія високої якості наданих послуг - ось головні критерії роботи компанії Украквабуд. Представлені моделі радіаторів служать не тільки прекрасними опалювальними елементами, але і відмінно вписуються в інтер'єр приміщення. Алюмінієві та біметалеві, чавунні і сталеві - кожен з видів радіаторів наділений своїми особливостями, але, безсумнівно, всі вони володіють високою якістю і будуть приносити тепло своїм господарям не один десяток років.

Ціна на сталеві радіатори залежить від виробника, типу і габаритних розмірів.

 Монтаж радиатора отопления  Монтаж радиаторов отопления  Монтаж батарей отопления

 

Радіатори і конвектори


Роботи, які ми пропонуємо:
- монтаж і підключення, заміна чавунних батарей
установка і подкюченіе алюмінієвих, сталевих, біметалевих радіаторів
- установка термоголовок на радіатори (батареї)
- встановлення запірної арматури на батареї
- встановлення автоматичних і механічних спускніка повітря

Матеріали, які застосовуються при установки радіаторів опалення:
- поліпропіленові труби
- мідні труби
- металопластикові труби
- поліетиленові труби

Ціни на монтаж і установку радіаторів опалення:

1. Встановлення та підключення радіатора опалення (алюмінієві, сталеві, біметалеві) з прокладкою трубопроводу до 5 метрів - 200 грн 00 коп за шт

2. Встановлення та підключення чавунного радіатора з прокладкою трубопроводу до 5 метрів - 250 грн 00 коп за шт.

3. Заміна радіатора у квартирі (демонтаж радіатора - 100 грн, нарізка резьб 2шт - 100 грн, монтаж радіатора 200грн) 400 грн за шт.