ukrakvabud@i.ua

Теплі підлоги


Системи «Тепла підлога» відомі майже стільки ж, скільки існує опалювання взагалі. Одна з перших згадок стосується теплої підлоги в давньоримських лазнях, де нагріте повітря проходило по спеціальних каналах в кам'яній підлозі. Таким чином, людство вже більше двох тисяч років цінує той чудовий комфорт, який несуть системи типу «Тепла підлога»

Однак до початку ХХ століття теплоносієм був виключно нагріте повітря, яке під дією природної тяги проходив по каналах в підлозі, поступово віддаючи своє тепло гранітним плитам. На початку ХХ століття з появою насосів з'явилися теплі підлоги з використанням нагрітої води. І, нарешті, з середини сторіччя з появою відносно дешевої і доступної електроенергії почали поширюватися системи з використанням нагрівальних кабелів.

Ще 15 років тому системи «Тепла підлога» як побутовий товар були зовсім невідомі. Сьогодні квартира не може вважатися не тільки елітною, а навіть середньої, якщо в ній немає «теплої підлоги» у ванній або кухні, а то й у всіх приміщеннях.

Як правильно купити теплу підлогу і не помилитися з вибором? Перше, що необхідно зробити - це визначитися з необхідною потужністю на один квадратний метр площі, що обігрівається. На практиці сьогодні використовують рекомендації, існуючі на підставі усереднених даних, по потужності для кожного типу приміщення залежно від його призначення.

Джерелом тепла при використанні теплої підлоги є нагрівальний кабель, прокладений в стяжці під покриттям підлоги. Він перетворює всю підлогу на велику панель, рівномірно випромінює тепло. Найбільшою перевагою такої системи є обігрів всієї площі приміщення і рівномірний розподіл теплових потоків - найбільш висока температура безпосередньо над підлогою з поступовим зменшенням температури на висоті грудей і голови - "ногам - тепло, голові - холодно".

Переваги теплої підлоги
"незалежність від перебоїв центрального опалення" можливість опалення в міжсезоння "немає обмежень для застосування в квартирах" можливість монтажу теплої підлоги в невеликих приміщеннях "можливість використання в якості основної і додаткової системи опалення" оптимальний розподіл теплових потоків - "ногам - тепло, голові - холодно "" не займають корисну площу приміщення "для нагрівання приміщення використовується не тільки електричний кабель, але і сама підлога (стяжка), що акумулює і що віддає тепло" можливість установки різної температури в різних приміщеннях одного будинку, квартири, офісу "економічність в порівнянні з іншими системами опалення "простий розрахунок необхідної потужності кабелю" простота монтажу - немає необхідності в складному і дорогому водорозподільному обладнанні, як в інших системах опалення "не потребує обслуговування і профілактики" висока ремонтопридатність - при ремонті системи електропідігріву немає необхідності розкривати всю підлогу.

Компанія DEVI A / S заснована в 1942 році в Данії, м Копенгаген. Основний продукт компанії - електричні нагрівальні кабельні системи, що складаються з нагрівальних кабелів Deviflex ™, тонких нагрівальних матів Devimat ™, регуляторів Devireg ™, нагрівальних матів Devidry ™, монтажних панелей Devicell ™ Dry і різних кріпильних елементів. Головний офіс і заводи компанії, на яких випускаються всі елементи кабельних систем, розташовані в Данії, в місті Вайлі. Компанія має 29 представництв по всьому світу. Поставки продукції DEVI здійснюються в 55 країн. З початку 2000 року DEVI розвиває концепцію «Інтелектуальне Опалення». З 2003 р DEVI увійшла до складу групи компаній DANFOSS.

Все обладнання сертифіковане Держстандартом України і схвалено МОЗ України.